O nás

Zabýváme se průmyslovou automatizací a výrobou strojů na klíč. Máme ucelený výrobní program a zajišťujeme vše od návrhu koncepčního řešení dle Vašich potřeb, přes kompletní konstrukci strojní, elektro, pneu a software po finální stavbu a oživení průmyslových zařízení. Jsme systémovým integrátorem průmyslových robotů, kamerových systémů a výrobcem kompletních strojních zařízení. Rovněž se zabýváme výrobou elektrorozvaděčů a jiných dílčích subdodávek dle přání zákazníka. Ke všem našim výrobkům zajišťujeme kompletní záruční i pozáruční servis.

Máme zaveden systém řízení jakosti dle ISO 9001:2008.

Protože na každém detailu nám záleží

Historie

Společnost ELPA KUPEČEK, spol. s r.o. byla založena v roce 1992 jako výrobce elektrorozvaděčů a elektrotechnických komponentů. V roce 1996 jsme se začali hlouběji věnovat průmyslové automatizaci a výrobě jednoúčelových strojů, manipulátorů a dopravníkových systémů. Postupem let jsme se stále na více zaměřovali robotiku a v roce 2002 jsme se stali výhradním obchodním zástupcem firmy Yamaha Robotics na českém trhu.

Postupem let jsme upustili od původního konceptu být pouhým obchodním zástupcem, a proto jsme se od roku 2008 stali systémovým integrátorem robotů ABB a FANUC. Paralelně s tímto rozvojem jsme se zaměřili na integraci strojového vidění v průmyslových aplikacích. Dnes tak můžeme nabídnout kompletní řešení na míru zákazníkovi a to včetně náročných aplikací vyžadujících kamerové navádění robotů.