Robotizovaná pracoviště

  • Dodáváme kompletní robotická pracoviště na míru Vašim požadavkům. Vše od tvorby konceptu, simulace výrobního procesu, konstrukce, výroby, instalace a oživení zajišťujeme na klíč. U našich pracovišť též standardně garantujeme servis do 24 hodin. Společnost ELPA KUPEČEK, spol. s r.o. působí na našem i zahraničním trhu jako autorizovaný systémový integrátor průmyslových robotů a systémů společnosti ABB a FANUC, kteří patří k předním světovým výrobcům průmyslových robotů.
  • Zdarma zpracujeme technologický návrh pracoviště na míru Vašemu zadání spolu s 3D modelem, pohyblivou simulací a příslušnou cenovou nabídku.
  • Robotické systémy pomáhají redukovat výrobní náklady, zvyšovat stabilitu a efektivitu výrobních procesů a tím konkurenceschopnost firmy. Robotizace průmyslových procesů již není vyhrazena pouze pro velké výrobní linky, ale díky dostupným cenám robotů nalezla uplatnění i v malých a středních podnicích. Zkrácení času mezioperační přepravy dále zabezpečí lepší využití kapacity výrobních linek a odstranění úzkých míst ve výrobě.
  • Roboty mohou být využity prakticky pro všechny aplikace od montáže po různé druhy manipulace s nástroji, obrobky či výrobky, lakování, svařování a mnoho dalších. Díky možnosti integrace inteligentního kamerového systému do robotizovaného pracoviště je umožněno zvýšení jeho užitných vlastností v požadavcích na kontrolu či navádění na cíl. Tato široká řada možných aplikací umožňuje uspokojit veškeré potřeby zákazníků.

ABB

ABB
ABB
ABB
ABB
ABB
ABB
ABB
ABB
ABB
ABB
ABB

Fanuc

Fanuc
Fanuc
Fanuc
Fanuc
Fanuc
Fanuc
Fanuc